Kategorie blog
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nowe płyny do soczewek firmy CooperVision
Nowe płyny do soczewek firmy CooperVision

Nowe płyny do soczewek firmy CooperVision

Firma CooperVision, znana z soczewek Biofinity i Proclear, wprowadziła nowe płyny do szkieł kontaktowych: wielofunkcyjny All in One Light, Synergi - przeznaczony do soczewek silikonowo-hydrożelowych, takich jak Biofinity i Avaira oraz oksydacyjny Refine One Step. Białe, estetyczne opakowania nawiązują stylistyką do soczewek kontaktowych firmy.

Płyny CooperVision mogą być znane użytkownikom soczewek kontaktowych, którzy zetknęli się z marką Sauflon. W 2014 r. firma Cooper Companies, Inc. (właściciel CooperVison) przejęła spółkę Sauflon Pharmaceuticals Limited, producenta i dystrybutora miękkich soczewek kontaktowych oraz płynów do ich pielęgnacji.

Synergi

Płyn do soczewek silikonowo-hydrożelowych, bezpieczny dla alergików. Jedyny płyn wielofunkcyjny bez konserwantów.

Płyn przeznaczony jest do czyszczenia, przechowywania i spłukiwania miękkich wszystkich soczewek, ale receptura płynu została opracowana z myślą o soczewkach silikonowo-hydrożelowych, takich jak Biofinity, Air Optix, PureVision i Acuvue Oasys.

W Synergi konserwanty zastąpiono nadtlenkiem wodoru, a do opakowania dołączono antybakteryjny pojemnik na soczewki zawierający jony srebra. Za usuwanie osadów tłuszczowych odpowiada składnik Poloxamer, a nawilżenie soczewek jest możliwe dzięki dwóm substancjom zwiększającym komfort - PVP i HPCM.

Refine one step

Oksydacyjny płyn do soczewek kontaktowych bez konserwantów, bez pocierania.

Refine przeznaczony jest do stosowania ze wszystkimi rodzajami soczewek, włącznie z soczewkami silikonowo-hydrożelowymi. Czyszczenie soczewek płynem Refine one step wymaga przestrzegania pewnych zasad. Soczewki powinny być zanurzone w płynie co najmniej przez 6 godzin. Wcześniej szkła kontaktowe należy umieścić w specjalnym pojemniku, który dołączony jest do każdego płynu. Płynu nie można używać do przepłukiwania soczewek przed założeniem.

All in One Light

Wielofunkcyjny płyn dla wrażliwych oczu. Czyści i nawilża soczewki kontaktowe.

All in One Light zalecany jest do stosowania z wszystkimi rodzajami soczewek łącznie z silikonowo-hydrożelowymi. Płyn zawiera środek nawilżający, chroniący soczewki kontaktowe przed wysychaniem w ciągu dnia. Jest skuteczny w usuwaniu osadów białkowych, tłuszczowych i wapniowych z soczewek kontaktowych. Właściwości dezynfekcyjne płynu przewyższają wymogi norm ISO.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl